LIVE Λεπτό Προς Λεπτό:Εθνικός-Ο.Φ.Ι. (Κυριακή 6/1 ΩΡΑ 15.00 UPD)

Λεπτό προς Λεπτό
Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 6/1 και ώρ

Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 6/1 και ώρα 15.00 από το Στάδιο Καλλιθέας,τον αγώνα της 13ης Αγωνιστικής του 5ου ομίλου της ΓΈθνικής Κατηγορίας ανάμεσα σε Εθνικό-Ο.Φ.Ι.

Ανανεώνετε Αυτόματα

Εθνικός-Ο.Φ.Ι. 1-1 36΄Χύσι 73΄Τσιλιγκιρης

Ευχαριστουμε που μεινατε κοντα μας να εχετε ενα καλο απόγευμα

Τελος παιχνιδιου οπου βρισκει ισοπαλες τις δυο ομαδες και βεβαια πρωταθλητης χειμωνα στον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής είναι ο Ο.Φ.Ι.

Ο Ρομάνο θα περασει στο ματς να δουμε ποιος θα βγει

70΄Λεπτα παιχνιδιου πάντα μπροστα στο σκορ ο Ο.Φ.Ι.

64΄Σουτ Σκεντεράι από τα αριστερά , η μπάλα βρίσκει και στον Μπλάνκο, αλλά χάνει τη δύναμη της, μαζεύει εύκολα ο Πρίφτης.

Πρωτη αλλαγη για τον Εθνικό ο Μπλάνκο αντί του Παυλάκη.

57΄Φάουλ από τα δεξιά  για τον Εθνικό με τον Πολίτη, απευθείας, στην αγκαλιά του Πρίφτη.

Τρελο παιχνιδι στο δευτερο ημιχρονο με απιστευτο ρυθμο..
Κιτρινη στον Τσελέπη
55΄Μεγαλη ευκαιρια με τον  Τσιλιγκίρης  από το ύψος της μικρής περιοχής και λίγο δεξιά, σουτάρει, σε κόρνερ ο Πρίφτης.

51΄Κόρνερ για τον Ο.Φ.Ι. από τα αριστερά με τον Παπαδόπουλου περνά ανεκμετάλλευτο.

Αναστασοπουλος-Μιγγας και Πυθαρουλης Τοπουζης οι αλλαγες για τον Ο.Φ.Ι.

50΄Λεπτά παιχνιδιου στο Δημοτικο Στάδιο Καλλιθεας προηγειται με 0-1 ο Ο.Φ.Ι.από το 38΄με κεφαλια του Χυσι

47΄Σουτ από τον Πουλάκη πάνω από τα δοκαρια του Πρίφτη

Δυο αλλαγες εχει κάνει ο Ο.Φ.Ι.

46΄Σέντρα στο δευτερο ημιχρονο

45΄Λήξη πρωτου ημιχρονου που βρίσκει νικητη τον Ο.Φ.Ι. με 1-0

44΄Ο Μηνας προσπαθει να περασει την μπάλα στον Παπαδοπουλο να βγουν στην αντεπιθεση κοβουν οι του Εθνικού

Κίτρινες κάρτες εχουν δεχτει δυο παικτες του Ο.Φ.Ι. ο Μπλέντι Μουτσα και ο Πότσι

42΄Εχει ισοροπησει το παιχνιδι ο Ο.Φ.Ι. και ανοιγει και το σκορ

Από αριστερα έβγαλε την σεντρα ο Μπλεντι Μουτσα ο Χυσι πήρε την κεφαλια και εστειλε στα διχτυα του Βουτσινα

36΄Γκολ για την Ιεραπετρα 0-1 με τον Χυσι

30΄Λεπτα παιχνιδιου

25′ Στην αντεπιθεση η Ιεραπετρα με τον Μηνα, σουταρε λιγο εξω και δεξια απο την μεγαλη περιοχη η μπαλα περασε πολυ πανω απο τα δοκαρια του Βουτσινα

23′ Τεραστια ευκαιρια για τον Εθνικο με τον Μαναλη που εκμεταλευθηκε το λαθος στην αμυνα της Ιεραπτερας ωστοσο σε τετ α τετ τον κερδισε ο Πριφτης και εδιωξε σε κορνερ

22΄Ο Εθνικος εχει τον ελεγχο του αγωνα και την πρωτοβουλια των κινησεων στον χωρο του κεντρου και πιεζει τα τελευταία 10 λεπτα

20΄Συμπληρώσαμε 20 λεπτα παιχνιδιου στο Στάδιο Καλλιθέας πάντα στο 0-0

17΄ Νεα ευκαιρια για τον Εθνικο μετα απο κοντρες μεσα στην περιοχη κερδισμενος ο Τσιλιγκιρης που σουταρε με την μπαλα να περναει λιγο διπλα απο το καθετο δοκαρι

15΄Σουτ απο τον Βλαχο λιγο εξω απο την μεγαλη περιοχη μπλοκαρε ο Πριφτης

13′ Φαουλ για τον Εθνικο απο τα αριστερα με τον Τσιλιγκιρη στην καρδια της αμυνας της Ιεραπετρας ο Κορνεζος πηρε την κεφαλια πασαρε στον Μαναλη που δεν καταφερε απο καλη θεση να πιασει καλα το σουτ με την μπαλα να φευγει πολυ ψηλα αουτ

12΄Δεν υπάρχει η μεγαλη φάση στο παιχνιδι,όπου μεχρι στιγμης βλέπουμε ενα ισορροπημενο παιχνιδι

10΄Αναγνωριστικό παιχνιδι και για τις δυο ομαδες αυτα τα πρωτα λεπτα

4΄Σέντρα ο Παυλάκης διώχνουν οι αμυντικοί του Ο.Φ.Ι.

1΄Σέντρα στο ματς

Οι δυο ομάδες με το διαιτητικό τριο μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο κάτω από τις επεφημίες των οργανωμ’ενων φίλων του Εθνικού

Όλα έτοιμα για να ξεκνησει το μεγάλο ντερμπι του 5ου ομιλου της Γ΄Εθνικής.