LIVE Λεπτό Προς Λεπτό:Παλαιόχωρα-Επισκοπή (Κυριακή 6/1 ΩΡΑ 15.00 UPD)

Λεπτό προς Λεπτό
Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 6/1 και ώρα 15.00 από το Γήπεδο

Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 6/1 και ώρα 15.00 από το Γήπεδο Κανδάνου,τον αγώνα της 13ης Αγωνιστικής του 5ου ομίλου της ΓΈθνικής Κατηγορίας ανάμεσα σε Παλαιόχωρα-Επισκοπή

Ανανεώνετε Αυτόματα

Παλαιόχωρα-Επισκοπή  1-4 Πάγκαλος-Τζορνταν,Σουμπασακης.Ρικαρντινιο,Κατσικοκερης

Ευχαριστούμε που μεινατε κοντά μας.

Τέλος παιχνιδιου

Δευτερη κιτρινη κάρτα στον Σαββίδη που δεχεται την κοκκκινη κάρτα και περναει εκτος αγωνιστικου χωρου

90΄Τεταρο γκολ για την Επισκοπή σκορερ πρεπει να ειναι ο Κατσικοκερης

87΄Γκολ για την Επισκοπή με τον  Ρικαρντίνιο ιδανικό ντεμπουτο για τον Βραζιλιανο

85΄Λεπτα παιχνιδιου στην Κάντανο 1-2 κερδιζει η Επισκοπή

79΄Γκολ για την Παλαιοχωρα με τον Παγκαλο με μειωνει σε 1-2

70΄Λεπτα παιχνιδιου στο γηπεδο Καντανου παραμένει το 2-0 για την Επισκοπή

62΄Δευτερη αλλαγη για την Επισκοπή βγαινει από το ματς ο Τζορνταν και κάνει ντεμπουτο ο Βρζιλιανος Ρικαρντίνιο

Δεν βοηθαει ο αγωνιστικος χωρος να παιχτει καλο ποδοσφαιρο

50΄Καλη ευκαιρια για την Παλαιόχωρα με τον Παγκαλο

46΄Σεντρα στο δευτερο ημιχρονο

Ειχαμε αναγκαστικη αλλαγη γα την Επισκοπή ο Πήλος χτυπησε στη μυτη τη θεση του πήρε ο Σωπασης

45΄Λήξη πρωτου ημιχρονου

38΄Η Επισκοπή προηγειται με 2-0 σε γκολ των Τζορνταν και Σουμπασακη όπου κάνει πιο ευκολο το εργο της

30′ Λεπτα παιχνιδιου στο γηπεδο Κανδανου η Επισκοπή κερδιζει με 2-0

25΄Δευτερο γκολ για την Επισκοπή μεσα σε λιγα λεπτα οπου διπλασιαζει τα τερματα της με τον Σουμπασακη

20΄ Ανοιγει το σκορ η Επισκοπή με τον Τζορνταν

Πολύ βαρύς ο αγωνιστικός χώρος από τις κακές καιρικες συνθήκες των προηγόυμενων ημερων

14΄Η ομάδα της Επισκοπής πατάει καλύτερα στον αγωνιστικό χωρο σε αυτα τα πρώτα λεπτα

10΄Δυο χαμενες ευκαιριες για την Επισκοπή όπου έχει μπει δυνατα στο ματς

7΄Δευτερη καλή ευκαιρια για την Επικοπή από το ύψος του πέναλτι σουταρει ο Κατσικοκερης περναει λιγο εξω από τα δοκαρια του Μαυρομιχάλη

3΄Πρώτη Καλή ευκαιρια για την Επισκοπή

1΄Σέντρα στο ματς

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το παιχνιδι

Διαιτητής της συνάντησης είναι ο κ.Κουναλάκης, με βοηθούς τον Σφακιανάκη Δ., και Δρακουλάκη Ηρακλείου

Οι συνθέσεις

Παλαιόχωρα:Μαυρομιχάλης,Τρεκο,Θεοδωρακης,Ραδης,Κτιστοπουλος,Πάγκαλος,Κυριλιδης,Παλιατσος,Δημητριαδης,Γκούφας