Φιλική “εξάρα” με τη Κ-19 Πλατανιά η Επισκοπή-Ξεκίνησε η προετοιμασία ενόψει Γιούχτα

Με νίκη 6-0 ολοκλήρωσε τον φιλικό αγώνα στο Μάλεμε Επισκοπή απέναντι σ’ αυτή της Κ-19 της ΠΑΕ Πλατανιάς.
Επισκοπή έδωσε  φιλικό αγώνα το Σάββατο το πρωί λόγω της διακοπής του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής και είχε ένα ευχάριστο 90λεπτο όπου σημείωσε 6 τέρματα.

Με νίκη 6-0 ολοκλήρωσε τον φιλικό αγώνα στο Μάλεμε η Επισκοπή απέναντι σ’ αυτή της Κ-19 της ΠΑΕ Πλατανιάς.

Δύο γκολ σημείωσε ο Γιώργος Σερβιλάκης κι από ένα οι, Γιόρνταν, Γκιόκας, Ρικαρντίνιο και Χαλκιαδάκης.

ΕΠΙΣΚΟΠΗ (Στεφανίδης): Χρήστου, Ρούσσης, Σέχου, Καλογεράκης, Σαββίδης, Ζαχαρός, Σωπασής, Σερβιλάκης, Σουμπασάκης, Κατσικέρης, Γιόρνταν. Στο β’ ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Χανιωτάκης, Ρικαρντίνιο, Γκιόκας, Λαζαρίδης, Χαλκιαδάκης, Ματαραγκάσι.

Στεφανίδης:«έχουμε πολύ μεγάλες πιθανότητες να πανηγυρίσουμε τους βαθμούς της νίκης»

Ο Προπονητής της ομάδας Μάρκος Στεφανίδης με το τέλος της φιλικής αναμέτρησης ανέφερε τα παρακάτω

«Είμαι ευχαριστημένος γιατί βάλαμε αγωνιστικά λεπτά στα πόδια μας και παίξαμε με όρεξη. Τα παιδιά έδειξαν διάθεση ένα παραπάνω στο β’ ημίχρονο όπου ήμασταν ακόμη καλύτεροι»