LIVE Λεπτό Προς Λεπτό:Α.Ο.Επισκοπής-ΠΟΑ (Κυριακή 24/2 ΩΡΑ 15.00 UPD)

Λεπτό προς Λεπτό

Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 24/2 και ώρα 15.00 από το ΔΑΚ Γάλλου ¨Παύλος Βαρδινογιάννης¨ ,τον αγώνα της 20ης Αγωνιστικής του 5ου ομίλου της ΓΈθνικής Κατηγορίας ανάμεσα σε Α.Ο.Επισκοπής-ΠΟΑ

Ανανεώνετε Αυτόματα

Α.Ο.Επισκοπής-ΠΟΑ 1-0 80΄Γεωργούλης

Ευχαριστουμε που μεινατε κοντα μας να εχετε εν καλό απόγευμα

Τελευται σφυριγμα από τον κ.Κουκουρακη που βρισκει νικητρια την Επισκοπή με 1-0 σε γκολ του Γεωργουλη

Δευτεη κιτρινη σε παικτη του ΠΟΑ που βλεπει τη κοκκινη με δεκα ο ΠΟΑ

Κα;θυστερησεις στο ματς

Συμπληρωσαμε 90 λεπτα παιχνιδιου στο ΔΑΚ Γάλλου η Επισκοπή κερδίζει με 1-0 από το 80ο λεπτο

87΄Αλλαγη για τον ΠΟΑ

83΄Σουμπασακης στην αντεπιθεση σουταρει λιγο εξω απο τα δοκαρια του Μανουσακη

Λύνει το γορδιο δεσμο με την χρυση αλλαγη οπως αποδεικνυεται τον Κωστα Γεργούλη να σκοραρει μετα και το καλο χτυπημα φαουλ του Σερβιλάκη

80΄Γκολ για την Επισκοπή εκτελεσε ο Σερβιλακης και η μπαλα πηγε στα διχτυα σκορερ πρεπει να ειναι ο Γεωργουλης

64΄Αλλαγη για τον ΠΟΑ βγαινει ο Πολυζασ και στη θεση του περναει ο Ρωμανακης

60′ η ΒΡΟΧΗ συνεχιζεται που κανει δυσκολή τη ζωη των ποδοσφαιριστων

56΄Καλη ευκαιρια για την Επισκοπή με τον Ρικαρντινιο που δεν μπορει να στειλει τη μπαλα στα διχτυα

53΄Μεγαλη ευκαιρια για την Επισκοπή με τον Βιεντ απο δεξια βγαινει τετ-α-τετ σουταρει αουτ

50΄Αλλαγη για την Επισκοπή μπαινει ο Γεωργουλης και βγαινει ο Τιρα

Ξεκίνησε η βροχη εδω στο ΔΑΚ Γαλλου

46΄Σέντρα στο δευτερο μέρος

Σε δεκα λεπτα θα ειμαστε ξανα μαζι σας για τη συνεχεια του δευτερου μερους

Τέλος πρώτου ημιχρονου απο τον διαιτητη της συναντησης κ.Κουξκουράκη

45+1΄Ο βιεντ μπαινει απο δεξια μαρκαρετε απο αμυντικο του ΠΟΑ Η μπαλα κορνερ πεναλτι ζητανε οι της Επισκοπής,εκτελει το κορνερ ο Σερβιλακης κεφαλια Τιρα λιγο εξω από τα δοκαρια του Μανουσακη

Συμπληρωσαμε το πρωτο 45λεπτο του αγωνα,και μπαινουμε στις καθυστερησεις του πρωτου ημιχρονου

43΄Κόρνερ για την Επισκοπή εκτελει ο Σερβιλακη στα χερια του Μανουσακη η μπαλα

40 λεπτα παιχνιδιου πάντα στο 0-0

37′ Παρατηρηση στον παγκο της Επισκοπής από τον κ.Κουκουρακη

33΄Πρωτη κιτρινη καρτα στο ματς στον Σεχου για σκληρο παιχνιδι

31΄Καλο σουτ απο πολυ πλαγια ο Καρλιτο πανω απο τα δοκαρια του Χανιωτακη

30΄Λεπτα παιχνιδιου εδω στο ΔΑΚ Γάλλου παραμένει το 0-0

29 ΄Φαουλ απο δεξια οπως επιτιθεται ο ΠΟΑ εκτελει ο Καρβελας διωχνουν οι αμυντικοί της Επισκοπής

Συνεχεια στο ματς ο Καταλιν Τιρα δεχτηκε τις πρωτες βοηθειες και συνεχιζει το ματς

27΄Διακοπή στο ματς παικτης της Επισκοπής πεσμενος στον αγωνιστικο χωρο

25΄Στην αντεπιθεση ο ΠΟΑ με τον Καρλιτο σουταρει εξω απο την περιοχη μπλοκαρει ο Χανιωτακης

23΄Σερβιλακης απο αριστερα συρτη σεντρα δεν προλαβαινουν οι της Επισκοπής

21΄Βιεντ τη σεντρα απο δεξια μονοκοματο σουτ από τον Ρικαρντινιο μπλοκαρει ο Μανουσακης

Καλό παιχνιδι σε αυτα τα πρωτα 20 λεπτά του παιχνιδιου

19′ Πάσα από τον Ρικαρντίνιο στον Τίρα αριστερα που ειναι μονος του μπαινει στη περιοχη σουταρει λιγο εξω απο το δοκαρι του Μανουσάκη

17΄Στην αντεπιθεση ο ΠΟΑ αλλάζουν παιχνιδι απο δεξια στα αριστερα στο δευτερο δοκαριτο ο Καρλιτο σουταρει μπλοκαρει ο Χανιωτάκης

16΄Καλο σουτ απο Ρικαρντινιο διωχνει σε κορνερ ο Μανουσακης

12΄Σεντρα Νάκα κεφαλια σε αμυντικού του ΠΟΑ λίγο εξω απο τα δοκαρια του Μανουσακη κορνερ για την Επισκοπή

11΄Καλή σέντρα από τον Καρβελά διωχνει ο Χανιωτακης με τις γροθιες επιθετικο φαουλ από τον κ.Κουκουρακη που σταματει καθε επιθετική προσπάθεια του ΠΟΑ

Συμπληρωσαμε 10 λεπτα παιχνιδιου στο ΔΑΚ Γάλλου οι δυο ομαδες προσπαθούν να παιξουν καλό ποδοσφαιρο χωρις βεβαια τη μεγαλη φάση.

Συνεχεια στο ματς

8΄Διακοπή στο ματς παικτης του ΠΟΑ πεσμενος στον αγωνιστικο χώρο

6΄φΑΟΥΛ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ Επισκοπή εκτελει ο Σερβιλακης βγαινει και μπλοκαρει ο Μανουσάκης.

5΄Σέντρα του Βιεντ από δεξια δεν πιανει τη κεφαλιά καλά ο Κατσικοκερης διωχνουν οι αμυντικοί του ΠΟΑ

3΄Αναγνωριστικά τα πρωτα λεπτά του παιχνιδιου

1΄Στη σέντρα ο ΠΟΑ ξεκινάει το ματς

όλα έτοιμα για να ξεκίνησει το ματς οι δυο ομαδες κανουν την εμφανιση του στον αγωνιστικο χώρο με το διαιτητικο τριο.

Διαιτητής Κουκουράκης με βοηθούς Μαυρεδάκη και Τσιλίκα όλοι του συνδεσμου Χανίων.

Οι συνθεσεις

Επισκοπή:Χανιωτάκης,Λαζαρίδης,Σερβιλάκης,Ρούσσης,Σέχου,Νάκας,Βιεντ,Σωπασής,Κατσικοκέρης,Ρικαρντίνιο,Τίρα

Αναπληρωματικοί:Γκιοκας,Γεωργούλης,Σαββίδης,Χρηστου,Σουμπασάκης,Μανωλακακης,Γιορνταν

Προπονητης:Mάρκος Στεφανίδης

ΠΟΑ:Μανουσάκης,Βρεττός,Πετράκης,Παπαδομιχελάκης,Πολυζάς,Παναγιωτάκης,Καρβελάς,Καρλίτο,Καιμακαμούδης,Κερμενίδης,Πλουσής

Αναπληρωματικοί:Ρωμανακης,Ξυλούρης,Νηστικάκης,Αγγελάκης,Κενδριστάκης,Φραγκιαδάκης,Ξεπαπαδάκης,

Προπονητης Μανόλης Σκυβαλος

Kαλό μεσημέρι από το ΔΑΚ Γάλλου θα παρακολουθήσουμε μαζί την ανααμέτρηση λεπτό προς λεπτο Επισκοπή-ΠΟΑ