Live Λεπτό προς Λεπτό | Α.Ο.Επισκοπής-Προοδευτική

Τα politikakritis.gr βρίσκονται στο Π.Ι.Βαρδινογιαννης στο Ρέθυμνο  και σας μεταφέρουν Λεπτό προς Λεπτό,όλα οσα συμβαινουν στο Α.Ο.Επισκοπης-Προοδευτική.

*Η σελίδα δεν ανανεώνεται αυτόματα

Επισκοπή-Προοδευτική 1-1

Τέλος αγώνα ισοπαλία ανάμεσα στις 2 ομάδες.

90 λεπτα παιχνιδιού

88″πάντα στο 1-1

83’Κίτρινη κάρτα στον Τζωρτζινακη για σκληρο μαρκάρισμα.

75’Σουτ από Μετά κόρνερ η μπάλα που περνάει ανεκμετάλλευτο για την Επισκοπη

73’Κιτρινη κάρτα στον Μετά αλλαγή για την Επισκοπη μεσα ο Κουκουλης έξω ο Καμερον

70’Κίτρινη κάρτα σε αναπληρωματικό παίκτη της Προοδευτικής

60’Μπαρο-50’Λαζαριδης

63’Αλλαγή για την Προοδευτική περνάει στον αγωνιστικό χώρο ο Σταθοπουλος

60’Εκτελεί ο Μπάρο στέλνει τη μπαλα στα δίχτυα 1-1

59 Πεναλτιγια την Επισκοπή που γίνεται πάνω στον Μπαρο

56’Αλλαγή για την Επισκοπή περνάει ο Τζωρτζινακης στη θέση του Μπατζελη

54’Αλλαγή για την Προοδευτική περνάει στον αγωνιστικό χώρο ο Ξυγκακης

50 γκολ για την Προοδευτική 0-1 με τον Λαζαριδη

48 Μεγάλη ευκαιρία με σουτ Μπάρο αποκρούει ο Πρανταλος και σέντρα παίκτη της Επισκοπη χτυπάει σε σώματα αμυντικών της Προοδευτικής πέναλτι ζητάνε οι της Επισκοπής.

2 αλλαγές για την Προοδευτική περασαν νστον αγωνιστικό χώρο Πετράκης και Δρόσος.

46’Σέντρα στο δεύτερο μερος

45’Τελος πρωτου ημιχρονου πάντα στο 0-0

40″Κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρια σε παράγοντας της Προοδευτικης.

36’Σουτ έξω από την περιοχή από τον Χαιδο περνάει εξω απο τα γκολποστ της Προοδευτικής

32’Φάουλ σε καλό σημείο από αριστερά γιατηνΕπισκοπη που γίνεται πάνω στον Καμερον εκτελέστηκε αλλαεδιωξαν οι αμυντικοί της Προοδευτικής

25’λεπτά παιχνιδιού πάντα στο 0-0

20’Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για την Επισκοπη οπου από αριστερά ο Καμερον έδωσε στον Λεκα αυτός σοθταρε αλλα η μπάλα έφυγε άουτ.

11’Φάουλ σε καλό σημείο για την Επισκοπή σουτάρει ο Κεφαλαςστο τοιχος η μπάλα και απομακρύνεται.

10 λεπτα  παιχνιδι Κέντρου και μεγάλων περιοχών για τις 2 ομάδες.

6’Σκληρό μαρκάρισμα από τον Νικολόπουλο πάνω στον Cameron που κερδίζει το φάουλ ο παίκτης της Επισκοπης

Πρώτα αναγνωριστικά λεπτά στο ματς χωρίς κάτι ιδιαιτερο

1’Σέντρα στο ματς για την Επισκοπη

Οι δύο ομάδες έχουν πραγματοποίησει το καθιερωμένο τους ζεσταμα και είναι όλα έτοιμα για την έναρξη του ματς.