Ισόπαλο το ντέρμπι στη Β΄Κατηγορία ανάμεσα σε Επισκοπή 2010-Φοίνικας Σελλίων

Ισόπαλο αναδείχθηκε το ντέρμπι της 21ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία
Χωρίς νικητή και με σκορ 1-1 αναδείχθηκαν Επισκοπή 2010 και Φοίνικας Σελλίων το απόγευμα του Σαββάτου στο γήπεδο Θ.Βαρδινογιάννης  της Επισκοπής.

Η ομάδα του Φοίνικα άνοιξε το σκορ στο 24΄με τον Μαστρογιαννάκη,όπου στο 4ο΄η Επισκοπή 2010 κέρδισε πέναλτι,αλλά αστόχησε ο Κιμιωνής στέλνοντας τη μπάλα άουτ,όπου ήταν και σκορ πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος η Επισκοπή 2010 ανέβασε στροφές στο ματς καταφέροντας στο 65΄να φέρει το ματς στα ίσια σε γκολ του Μανουσάκη.

Στο 79΄είχαμε την 2η κίτρινη κάρτα στον Αποστολίδη μένοντας για τα υπόλοιπα 11 λεπτά του παιχνιδιού ο Φοίνικας με 10 παίκτες.