LIVE Λεπτό Προς Λεπτό:Ιωνικός-Α.Ο.Επισκοπής (Κυριακή 7/4 ΩΡΑ 16.00 UPD)

Λεπτό προς Λεπτό
Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 7/4 και ώρα 16.00 από το Γήπεδο της Νίκαιας,τον αγώνα της 25ης Αγωνιστικής του 5ου ομίλου της ΓΈθνικής Κατηγορίας ανάμεσα σε Ιωνικό-Α.Ο.Επισκοπής

Ανανεώνετε Αυτόματα

Ιωνικός-Επισκοπή 2-0 23΄Κουιρουκίδης,28΄Πογοσιάν

Σας ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας να εχετε ενα καλό απόγευμα.

Τέλος παιχνιδιου που βρίσκει νικητή τον Ιωνικό με 2-0

90 λεπτα  περάσαμε στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού

Συμπληρώσαμε 85 λεπτά παιχνιδιού στο ματς παραμένει το 2-0 για τον Ιωνικό

75 λεπτα στο ματς παίρνει μέτρα στο γήπεδο η Επισκοπή έχει οπισθοχωρήσει ο Ιωνικός

70΄Λεπτα παιχνιδιου παραμένει το 2-0 για τον Ιωνικό

67΄Αλλαγή για την Επισκοπή βγαίνει ο Χαλκιαδάκης μπάινει ο Ζαχαρός

65΄Καλή στιγμή για την Επισκοπή που δεν μετουσιώνεται σε γκολ

60΄Λεπτα παιχννιδιου παραμένει το 2-0 για τον Ιωνικό

59′ Δεύτερη αλλαγή για την Επισκοπή βγαίνει ο Σωπασής και τη θέση του παίρνει ο Σερβιλάκης

57 λεπτα παιχνιδιού χωρίς τη μεγάλη φάση το δεύτερο μέρος

50 λεπτά στο παιχνίδι παραμένει το 2-0 για τον Ιωνικό

46΄Σέντρα για το δεύτερο μέρος

Οι δυο ομάδες εχουν βγει στον αγωνιστικό χωρο που δεν θα αργησει να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο

Τελος πρώτου ημιχρόνου

Αρκετές καθυστερήσεις στο ματς λόγω στο 17΄είχαμε προσωρινη διακοπή για καποια αντικείμενα που πέταξαν οι φίλοι του Ιωνικού στον πρώτο βοηθό.

Καθυστερήσεις πρώτου ημιχρόνου

Κόρνερ για την Επισκοπή διώχνουν οι αμυντικοί του Ιωνικού

Συμπληρώσαμε τα πρώτα 45 λεπτά του παιχνιδιού

Πρώτη αλλαγη για την Επισκοπή βγαίνει ο Ρικαρντίνιο τη θέση του παίρνει ο Σουμπασάκης

42΄Καλή στιγμή για την Επισκοπή περνάει ανεκμετάλλευτη να μειώσει το σκορ

40΄λεπτά παιχνιδιού προηγείται ο Ιωνικός με 2-0

33 λεπτά παιχνιδιού πατάει καλύτερα ο Ιωνικός στον αγωνιστικό χώρο που εχει πετύχει και δυο τέρματα μεχρι στιγμής

28΄Δεύτερο γκολ για τον Ιωνικό με τον Πογοσιαν μετά από σέντρα του Μουστάκη

23΄Ανοιγεί το σκορ ο Ιωνικός με τον Κουιρουκίδη γράφοντας το 1-0

20΄Ισορροπημένο παιχνίδι από τις δυο ομάδες που μεταφέρεται το παιχνίδι μεταξύ κέντρου και μεγάλων περιοχών

17΄Σούτ Πογοσιαν διώχνει εντυπωσιακά ο Χανιωτάκης

15΄Κορνερ γιοα τον Ιωνικό διωχνουν οι αμυντικοί της Επισκοπής

Συμπληρώσαμε 10 λεπτά παιχνιδιού στο γηπεδο της Νίκαιας που παραμένει το 0-0,με δυο σωστές υποδείξεις οφσαιντ σε επιθέσεις του Ιωνικού

7΄Παιχνίδι κέντρου από τις δυο ομαδες,χωρίς τη μεγάλη φάση.

5΄Πρωτο κορνερ για τον Ιωνικό που περναει ανεκμετάλλευτο

Πρώτα αναγνωριστικά λεπτά και για τις δυο ομάδες

1΄Σέντρα στο ματς

Με πορτοκαλί εμφανίσεις ο Ιωνικός,με λευκή εμφάνιση η Επισκοπή

Οι καθιερωμένες χειραψιες των δυο ομαδων με το διαιτητικό τριο και είναι όλα έτοιμα στο γήπεδο της Νίκαιας για να ξεκινήσει το ματς.

Κανει την εμφάνιση του το διαιτητικό τρίο με τις δυο ομάδες στον αγωνιστικό χωρό και δεν θα αργήσει να ξεκινήσει το ματς

Oι δυο ομάδες αποσύρονται στα αποδυτήρια μετα το ζέσταμα τους,καθώς και το διαιτητικό τρίο.

Οι δυο ομάδες πραγματοποιούν το καθιερωμένο τους ζέσταμα,αρκετός κόσμος βρίσκεται στις κερκίδες για να παρακολουθήσει αυτόν τον σημαντικό αγώνα,που κατά μεγάλο ποσοστό θα κρίνει την δεύτερη θέση που οδηγεί στα μπαράζ ανόδου.

Διαιτητής της συνάντησης είναι ο κ.Κατσικογιάννης με βοηθούς τους κ.κ.Θανασιάς και Λιόντος του συνδέσμου Ηπείρου

Συνθέσεις

Ιωνικός:Κουρεπίνης,Μουστάκης,Δημακάκος,Πλάκας,Μανωλάς,Γκοτσούλιας,Μακρίδης,Πογοσιάν,Ατματσίδης,Καλλέργης,Κουιρουκίδης

Αναπληρωματικοί:Kαρέλης,Καρυτινός,Κατσικογιάννης,Μακρυωνίτης,Σάμιος,Τσιριγώτης,Θέος

Προπονητής:Aρναούτης

Επισκοπή:Χανιωτάκης,Ρούσσης,Σέχου,Λαζαρίσης,Νάκας,Σαββίδης,Χαλκιαδάκης,Σωπασής,Ρικαρντίνιο,Κατσικοκέρης,Βιέντ

Αναπληρωματικοί:Σουμπασάκης,Ζαχαρός,Γκιόκας,Χρήστου,Γιόρτνταν,Σερβιλάκης,Ματαραγκάσι

Προπονητής Μ.Στεφανίδης

Καλό μεσημέρι από το γήπεδο του Ιωνικού Νικαίας όπου θα σας ,μεταφέρουμε λεπτό προς λεπτό τον σημαντικό αγώνα της 25ης αγωνιστικής ανάμεσα σε Ιωνικό-Επισκοπή.