LIVE Λεπτό Προς Λεπτό:Α.Ο.Ρεθυμνιακός-Α.Ο.Επισκοπής 3η αγ. 8ου ομίλου Γ΄Εθνικής (Κυριακή 6/10 ΩΡΑ 16.00 UPD)

Λεπτό προς Λεπτό

Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 6/10 και ώρα 16.00 από το γήπεδο της Σοχώρας,τον αγώνα της 3ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Γ΄Εθνικής  ανάμεσα σε Α.Ο.Ρεθυμνιακό-Α.Ο.Επισκοπής

Συμπληρώσαμε 90 λεπτα παιχνιδιου στο γήπεδο της Σοχώρας

89΄Αλλαγη για τον Ρεθυμνιακό περναει εκτός ο Δροσάκης και στη θεση του περναει ο Πλεύρης

87΄Γκολ για την Επισκοπή με τον Νίκιτς,εκτέλεσε το κορνερ ο Λίμα η μπαλα στο πρωτο δοκάρι που πεταχτηκε με κεφαλια ο Νίκιτς και εστειλε τη μπαλα στα δίχτυα του Δημητριάδη που  γραφει το 0-2

85΄Κορνερ για την Επισκοπή

80 λεπτα παιχνιδιου στο γήπεδο της Σοχώρας  μπροστα στο σκορ η Επισκοπή

76΄αλλαγη για την Επισκοπή βγαινει ο Ανδρικόπουλος και στη θέση του περναει ο Καρβουνιάρης

Σεντρα στην μεγαλη περιοχη διωχνουν οι αμυντικοί της Επισκοπής

Φαουλ σε καλο σημειο για τον Ρεθυμνιακο  από αριστερά

71΄Αλλαγη για την Επισκοπή βγαινει ο Μυρθιανός και στη θέση του περναει ο Γκελοσανι

Συμπληρώσαμε 70 λεπτα παιχνιδιου στο γήπεδο της Σοχώρας πάντα μπροστα στο σκορ η Επισκοπή από τον 12΄

65′ Κιτρινη κάρτα σε Λίμα και Τιόγκο για διαμαρτυρίες

62΄Μεγάλη ευκαιρια για τον Ρεθυμνιακό όπου έσωσε την τελευταια στιγμή ο Μπριτο,κάθετη πάσα από τον Καψαλάκη στη πορεία της μπάλας ο Αντιασβίλι που την σπρώχνει προς τα δίκτυα αλλά την τελευταια στιγμή έδιωξε ο Μπριτο.

Αλλαγη για τον Ρεθυμνιακό βγαινει ο Σαυρε και στη θέση του πέρασε ο Σηφακάκης

61΄Καλό σουτ από Τον Δροσάκη σε στρώσιμο του Σταυρε πάνω από τα δοκαρια του Χανιωτάκη

60΄Αλλαγη για την Επισκοπή περναει εκτός ο Γκιόκας και στη θεση του περναει ο Φουκαράκης

58΄Δευτερη κιτρινη κάρτα στον Κουσνιτς που αποβάλλεται  για σκληρό παιχνίδι με δεκα η Επισκοπή για τα επόμενα περίπου 30 λεπτά

53΄Σέντρα του Αντιασβίλι από δεξια προβολή του Σταύρε μπλοκάρει με υπερένταση ο Χανιωτάκης

50΄λεπτά παιχνιδιου στο γήπεδο Σοχώρας πάντα μπροιστα στο σκορ η Επισκοπή από το 12΄με σουτ του Πολυχρόνη

Στην ανάπαυλα του ημιχρόνου τιμήθηκε ο Πρόεδρος της Επισκοπής κ.Νικολιδάκης για την προσφορά του στο Κρητικό ποδοσφαιρο από τον πρόεδερο του Ρεθυμνιακού κ.Παπαδάκη

Αλλαγη για τον Ρεθυμνιακό βγήκε ο Λαζαριδης και στη θέση του πέρασε ο Καψαλάκης

46΄Σέντρα στο δευτερο μερος με τον Ρεθυμνιακό

Σε δεκα λεπτα θα ειμαστε ξανα μαζι σας

Τέλος πρωτου ημιχρόνου η Επισκοπή μπροστα στο σκορ με 0-1με γκολ του Πολυχρονη

Συμπληρωσαμε τα 45΄λεπτα του πρωτου ημιχρόνου

Περναει ανεκμεταλευτο το φαουλ για τον Ρεθυμνιακό

43΄Φαουλ από τον Ανδρικόπουλο πάνω στον Μανιδακη,κιτρινη στον παικτη της Επισκοπής,φαουλ σε καλο σημειο για τον Ρεθυμνιακό

40΄Σεντρα σουτ από τον Δελήμπαση μπλοκάρει ο Χανιωτάκης

35΄Εχει πέσει ο ρυθμος του παιχνιδιου τα τελευταία λεπτά παντα 0-1 το σκορ για την Επισκοπή

Τωρα σηκωνεται ο Λίμα και εκτελουν το κορνερ οι της Επισκοπής οπου η μπαλα περναει από ολους και καταληγει αουτ

30΄Κόρνερ για την Επισκοπή, στο εδαφος πεσμενος βρισκεται ο Λιμα

25΄Παιχνιδι κεντρου τα τελευταια δεκα λεπτά

20 λεπτά παιχνιδιου στο γήπεδο Σοχωρας προηγείται η Επισκοπή με 0-1

12 σουτ από το ΠΟλυχρονη σε στρώσιμο του Λιμα άουτ η μπαλα

10 γκολ για την Επισκοπή με τον ΠΟλυχρονη με σουτ από τα πλάγια έξω από την περιοχή

8΄Φαουλ γιθα τον Ρεθυμνιακό από αριστερα οπως επιτιθεται διωχνουν οι αμυντικοί σουταρει ο Μερτιρι λιγο εξω από τα δοκαρια του Χανιωτακη

3΄Καλη ευκαιρια του Ρεθυμνιακού σουτ του Μανιουδακη απέκρουσε σε κορνερ ο Χανιωτάκης

1′ Σέντρα η Επισκοπή

Διαιτητής:Βισκαδουρος, Βοηθοί:Καούρας-Μάτσας Ηρακλείου

Συνθεσεις

Ρεθυμνιακός:Δημητριάδης,Λαζαριδης,Μανιδακης,Μπουσντρας,Ταμαμης,Δροσακης,Αντιασβιλι,Δελήμπασης,Σταυρε,Μερτιρι,Φοβάκης

Επισκοπή:Χανιωτακης,Ανδρικόπουλος,Μυρθιανος,Μπριτο,Κουνστιτς,Νικιτς,Πολυχρονης,Λιμα,Γκιοκας,Τιαγκο,Τσιριγωτης