LIVE Λεπτό Προς Λεπτό:AEEK-ΣΥΝΚΑ-Α.Ο.Επισκοπής (Κυριακή 3/3 ΩΡΑ 15.00 UPD)

Λεπτό προς Λεπτό
Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 3/3 και ώρα 15.00 από το Στάδιο Μουρνιών,τον αγώνα της 21ης Αγωνιστικής του 5ου ομίλου της ΓΈθνικής Κατηγορίας ανάμεσα σε ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Α.Ο.Επισκοπής

85 λεπτα παιχνιδιου στο γηπεδο Μουρνιων

Αλλαγη για την Επισκοπή βγαινει απο το ματς ο Βιεντ και στη θεση του περναει ο Γιορνταν

82΄Φαουλ σε καλο σημειο για τηην Επισκοπή

Εκτελεσαν το κορνερ οι παικτες του ΣΥΝΚΑ κακη εξοδο απο τον Χανιοωτακη που εχασε τη μπαλα και ηρθε ο Βαρδακλης με κεφαλια και εστειλε τη μπαλα στα διχτυα

79΄Γκολ για το ΣΥΝΚΑ ΜΕ ΤΟΝ Βαρδακη που κανει το 1-1

75΄Καλη ευκαιρια για το ΣΥΝΚΑ

70΄Μια αλλαγη για καθε ομαδα βγαινουν Μαζιωτης για το ΣΥΝΚΑ και Νακας για την Εππισκοπή και τη θεση τους πηραν Μανιδακης και Χαλκιαδακης

67΄Δοκαρι για το ΣΥΝΚΑ με τον Μποτωνακη

63΄Σουτ από τον Σινγκ διπλα απο τα δοκαρια του Χανιωτακη που καταληγει αουτ

60΄Πρωτη αλλαγη και για την Επισκοπή βγαινει ο Σωπασης και τη θεση του πήρε ο Ζαχαρος

57΄Πρωτη αλλαγη για το ΣΥΝΚΑ βγαινει ο Βεστακης και στη θεση του περναει ο Τσιτας

Χωρις τη μεγαλη φαση τα πρωτα λεπτα του δευτερου ημιχρονου

50 λεπτα παιχνιδιου στο γηπεδο Μουρνιων η Επισκοπή προηγειται απο το πρωτο μερος με γκολ του Κατσικοκερη με 0-1

46΄Σεντρα στο δευτερο μερος

Σε 10 λεπτα θα ειμαστε ξανα μαζι σας

Τέλος πρωτου ημιχρονου

45 λεπτα παιχνιδιου καθυστερησεις πρωτου ημιχρονου

43΄εΚΤΕλεσε ο Μποτωνακης λιγο αουτ απο τα δοκαρια του Χανιωτακη

41΄Φάουλ σε καλο σημειο για το ΣΥΝΚΑ

40 λεπτα παιχνιδιου στο γηπεδο Μουρνιων η Επισκοπή εχει ανοιξει το σκορ από το 37 με τον Κατσικοκερη

Μπηκε μεσα στην περιοχη με την μπαλα ο Βιεντ μαρκαρισμα απο τον Βαρδακη απο πισω οπου ηταν καθαρο πεναλτι .

37΄Θα εκτελεσει ο Κατσικοκερης που στελνει τη μπαλα στα διχτυα και ανοιγει το σκορ για την Επισκοπή

Πέναλτι για την  Επισκοπή

Συμπληρωσαμε 30 λεπτα παιχνιδιου

25΄Απο δεξια εβγαλε τη σεντρα ο Βιεντ εδιωξαν οι αμυντικοι του ΣΥΝΚΑ εξω απο τη περιοχη σουταρε ο Σωπασης μπλοκαρε ο Πονηρος

Συμπληρωσαμε 20 λεπτά στο γηπεδο Μουρνιών που παραμένει το 0-0,με την Επισκοπή να χανει δυο μεγαλες ευκαιρίες

16΄Κορνερ για την Επισκοπή σουταρει ο Σερβιλακης δοκαρι η μπαλα διωχνουν σε κορνερ οι του ΣΥΝΚΑ

Συμπληρωσαμε 15 λεπτα παιχνιδιου η Επισκοπή παταει καλυτερα στον αγωνιστικο χωρο

14΄Κίτρινη καρτα στον Παληγεωργο για σκληρο παιχνιδι

13΄μΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για την Επισκοπή με το Κατσικοκερη όπου ο Σωπασης εβγαλε συρτη σεντρα σουταρε με τ αριστερο ο Κατσικοκερης αλλα εφυγε διπλα από το δοκαρι του Πονηρού.

Στο πρωτο λεπτο η Επισκοπή ζήτησε πεναλτι σε μαρκαρισμα πανω στον Κατσικοκερη

Το ματς εχει ξεκινησει ειμαστε στο 7ο λεπτο της συναντησης και το σκορ ειναι στο 0-0

οΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙς

ΣΥΝΚΑ:Πονηρος,Καρβουνιαρης,Μαζιωτης,Παληγεωργος,Σινγκ,Μποτωνακης,Παπατζικος,Βεστακης,Φουκαρακης,Νικολτσης,Βαρδακης

Επισκοπή:Χανιωτακης,Ρουσσης,Λαζαριδης,Σεχου,Σωπασης,Νάκας,Σερβιλάκης,Νταματο,Σαββισης,Σουμπασακης,Κατσικοκερης